Hakkımızda

Biz Kimiz

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde 2011 yılında kurulan Gezinomi, her türlü tatil ürününü satan ve size en kaliteli olanı sunmak isteyen, TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesidir.

Gezinomi, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak isteyen, kalitesi ile hayalinizdeki tatili size sunmayı hedefleyen online tatil satış sitesidir. Türkiye’nin ve dünyanın pek çok farklı noktasında bulunan otelleri, düzenlediği dünya turları, araç kiralama hizmetleri ve tabi ki uçak bileti satışı yapan, size her alanda istediğiniz kaliteyi sunabilecek olan bir markadır. Dilediğiniz an çağrı merkezinden direkt olarak müşteri temsilcilerine ulaşarak, istediğiniz ürünler hakkında bilgi alabilir, fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı turlar, otel konaklama, Kıbrıs otelleri ve tatil için ihtiyacınız olan her şeyle 2011 yılından bu yana hizmetinizdeyiz.

Gezinomi, müşteri memnuniyetini hep üst seviyede tutmayı hedefler. Tatil satın aldıkça GeziPara biriktirebilir ve bir sonraki tatilinize GeziParalarınızı kullanarak gidebilir ve bunun gibi daha pek çok farklı kampanyaları ile sizin için en uygun olanı sunmayı hedefler. Balayı indirimleri, erken rezervasyon seçenekleri, uygun otel fiyatları ve ucuz uçak bileti hizmetleri ile en iyi gezi ve tatil seçenekleri için siz de Gezinomi’yi tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik logolarını indirmek için aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Acente Bilgileri

Şirket Ünvanı: Gezinomi Seyahat Turizm Ticaret A.Ş.

Seyahat Acentası Adı: Beni̇m Hayali̇m Seyahat Turi̇zm Acentası

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 9901

Yayın Sorumlusu: Erdem Nalbur

Ticaret Sicil No: 91343 Antalya Tic.ve San.Odası

Vergi Dairesi: Antalya Kurumlar V.D.

Vergi No: 0550572344

Adres: Mehmetçik Mah. 1242 Sok.No:3B/2 Muratpaşa - ANTALYA

Telefon: 0850 466 77 44

Elektronik İletişim Adresi: info@gezinomi.com

Mersis No: 0055057234400016

Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: gezinomi@hs03.kep.tr

Yetkili Denetim Mercii: Türkiye Seyahat Acentaları Birliği - TÜRSAB


Tatil Meleği